Pánské plavky

Ano, v této oblasti si i muži přijdou na své. Plavky nejsou záležitostí jen ženskou, ale i pánskou. Výběr pánských plavek je mnohem menší než dámských, protože je známo, že muži jsou v tomhle ohledu mnohem méně vybíraví. I tak existuje několik druhů pánských plavek, ve kterých je dobré se zorientovat a vybrat nejvhodnější pánské plavky.

Nejprve je nutné vybrat správný střih. Zde se budete rozhodovat především mezi plavkami šortkovými a přiléhavějšími. Zde záleží především na postavě. Máte-li atletickou štíhlou postavu, proč ji zakrývat velkými šortkovými plavkami, které všechno skryjí? Ukažte okolí Vaše přednosti. Naopak ti, co nemají postavu ideální či podobnou sportovcům, šortkové plavky jistě ocení, protože jak bylo řečeno, hodně toho zakryjí a navnadí lepší dojem-

Pánské plavky firmy Winner

Winner plavky pánské Winner plavky pánské Winner plavky pánské Winner plavky pánské

Máte rádi opalování? Často se opalujete? Proč se na to ptáme? I toto je velice důležité pro správný výběr pánských plavek. Zde je nutné věnovat pozornost barvám plavek. Pokud se totiž neopalujete, dbejte na to, aby plavky byly tmavé! Jinak totiž budete vypadat až komicky. Výběr barvy je jen na Vás, fantazii se meze nekladou, navíc v dnešní době je velký výběr i u pánských plavek. Mužům s tmavší pletí se doporučují spíše plavky světlejších barev.

Pánské plavky firmy Cornette

Cornette plavky pánské Cornette plavky pánské Cornette plavky pánské Cornette plavky pánské

Dalším prvkem výběru plavek je také vzor. U pánských plavek je právě vzor, co může nejvíce zaujmout. Obecně je známo, že vzory jako kolečka či vodorovné pruhy opticky ještě zvětšují postavuje, rozhodně tak nejsou vhodné pro ty, co mají nějaké to kilo navíc. Pro ty je vhodnější vzor spíše nepravidelný klikihák či jiná abstrakce.

Pánské plavky firmy Sesto Senso

Sesto Senso plavky pánské Sesto Senso plavky pánské Sesto Senso plavky pánské Sesto Senso plavky pánské

Nenechejte tedy výběr pánských plavek na pospas osudu a dejte si při výběru záležet. Plavky jsou tím jediný, co Vás na koupališti, v bazénu či na pláži bude prezentovat a vypovídat o Vaší osobě.