Dětské plavky

Nejen dospělí, ale i děti mají ve velké míře zájem o plavky, jelikož se na letních radovánkách mnohdy podílejí více než dospělí. O to je výběr dětských plavek důležitější, protože musí být z velice kvalitních materiálů, aby něco vydržel. Děti jsou totiž velice aktivní a neposední, nevydrží dlouho na jednom místě a dětské plavky jsou velice namáhány.

Výběr dětských plavek je trochu jiný než u dospělých. U dospělých se klade velký význam na estetiku, pečlivě se vybírá střih, barva, vzor. Malým dětem je obvykle celkem jedno, jestli má plavky s červenými puntíky nebo zelenými pruhy, hlavně musí být dětské plavky pohodlné. Pokud nošení plavek není pro dítě příjemné, budete to rozhodně vědět, dítě Vám to dá najevo.

Dětské plavky firmy Winner

Winner plavky dětské Winner plavky dětské Winner plavky dětské Winner plavky dětské

Je také nutné rozlišovat věk dítěte. S přibývajícím věkem budete nutné klást větší důraz právě na estetickou stránku plavek, v určitě době se totiž děti začnou více zajímat o to, jak se oblékají, jak se oblékají druzí a v případě velkého rozdílu dojde pochopitelně k posmívání. U nejmenších dětí se volí klasické slipové plavky, které jsou celkem pohodlné, nezavazí a zakryjí to, co je třeba. I zde s přibývajícím věkem může dojít ke změně. Některé děti zůstanou u standardních slipových dětských plavek, jiné se rozhodnou pro plavky šortkové, které mohou být v mnohých případech při nošení přirozenější, ale může být těžší manipulace a zhoršení pohybu ve vodě.

Dětské plavky firmy Rami

Rami plavky dětské Rami plavky dětské Rami plavky dětské Rami plavky dětské

Je také jasné, že se bude výrazně lišit výběr dětských plavek pro kluky a pro holky. Zatímco kluci neberou výběr plavek zas až tak vážně, berou to spíše jako přítěž a nejraději by byly bez nich, u větších dívek je tomu právě naopak. Plavky berou jakou jediný doplněk na sobě, takže musí být perfektní a hezké.

Vybírejte tedy dětské plavky s rozumem a dbejte na pečlivost. I děti chtějí vypadat k světu, tak jim to dopřejte!